Cutler Hammer BRP20B200R
←
Previous product
Next product
→
Tweet
Pin it
Ask a question
Cutler Hammer BRP20B200R
Cutler Hammer BRP20B200R Load Center, Main Breaker, 200A, 120/240V, 1P, 20/40
SKU
M79103
Manufacturer
Cutler-Hammer
Mfr. Part #
BRP20B200R
NON-stock item
Feel free to contact us for further information
UPC
Points
5.23
Please call 1-888-884-0911 or email at
support@mrsupply.com
for more info.
REQUEST QUOTE
Submit your request and you can expect to receive response from us within 24hrs. Fields marked with
are required.
Full Name
Company Name
Phone
E-Mail
Manufacturer
Mfr. Part #
Request Qty.
Comment
REQUEST QUOTE
are required.
Full Name
E-Mail
Request Qty
Comment
Out of Stock
Qty
1
Add to cart
Add to wish list
Related Categories
Power Distribution - Circuit Breakers
200 AMP, 120/240V AC, 1-Phase, Plug On Neutral, Main Circuit Breaker Loadcenter, 20-Space, 40-Pole, Aluminum Bus, Cover: Surface, NEMA 3R - Rainproof. Dims: H: 29.12", W: 14.31", D: 3.88"